ГоловнаПро компаніюІсторія компанії

Iсторiя компанiї "ФАЛБI" 

Пiдприємство з iноземною iнвестицiєю у формi товариства з обмеженою вiдповiдальнiстю "ФАЛБI" засноване в 1994 роцi, в цьому ж роцi були здійснені першi оптовi поставки лiкарських препаратiв. 

 

За роки свого розвитку "ФАЛБI" переросла з колективу однодумцiв до дистриб'ютора загальнонацiонального масштабу з розвиненою iнфраструктурою оптової та роздрiбної реалiзацiї лiкарських препаратiв та штатом понад 100 осiб i продовжує розвиватися. 

 

В 2007 роцi «Фалбi» стало першим в Українi фармацевтичним пiдприємством, система управлiння якiстю якого була сертифiкована на вiдповiднiсть вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001-2001 (ISO 9001-2000) у сферi надання повного циклу послуг iз забезпечення споживачiв фармацевтичною продукцiєю (вiд дистрибуцiї лiкарських засобiв до реалiзацiї кiнцевому споживачевi). Трьома роками пiзнiше за результатами аудиту компанiя пiдтвердила вiдповiднiсть дiяльностi вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001-2009 (ISO 9001-2008).

 

 

Компанія «Фалбі» гарантує точне дотримання необхідних умов зберігання лікарських засобів і виробів медичного призначення завдяки новому автоматизованому логістичному складському комплексу площею більше 11 000 квадратних метрів, який побудований згідно з діючими міжнародними стандартами, оснащений обладнанням всесвітньо відомої німецької компанії, з урахуванням вимог належної практики дистрибуціі - GDP. 

В 2011 році компанія "Фалбі" перша в Україні й серед країн СНД отримала сертифікат належної практики дистрибуції - GDP. Це офіційне визнання того, що компанія дотримується найвищих європейських стандартів якості при дистрибуції лікарських засобів і виробів медичного призначення. Дана подія знаменна для всієї фармацевтичної галузі України, оскільки вона ознаменувала новий виток у розвитку галузі.

 

Пошук препарату: Пошук ведеться українською, російскою мовами та по МНН: Анальгін Анальгин Metamizole
ІФОРМАЦІЯ ПРО СКЛАД
Фармацевтична компанія Фалбі
Вхід на сайт
© 2001-2018. ТОВ «Фалбі».
Всі права захищені.