ГоловнаПартнерам

Партнерам

Шановні колеги!

Компанія "ФАЛБІ" пропонує високоякісні препарати вітчизняного та імпортного виробництва. Це понад 5000 медикаментів 45 фармакологічних груп, в тому числі понад 1000 вироблених в Україні.

Авторизованим клієнтам є можливість самостійно оформити замовлення з сайту. Здийснивши реєстрацію на нашому сайті, Ви отримаєте доступ до оперативно оновлюваних баз даних і зможете вибрати потрібний товар. Ми також приймаємо замовлення за багатоканальним телефоном (+380 44 200 46 00), факсимільним зв'язком, електронною поштою falbi@falbi.uа. Попередньо можна отримати кваліфіковану консультацію щодо асортименту лікарських препаратів за тел. (+380 44 200 45 50).

Доставка товарів до покупця здійснюється власним транспортом компанії в термін до 6 годин по Києву і протягом 2 днів по Україні. Забезпечення своєчасної доставки вантажів - наше першочергове завдання.

Ми формуємо конкурентоспроможні ціни на товари й отримуємо прибуток не за рахунок великих націнок, а за рахунок товарообігу та високого рівня сервісу.

Якщо Ви ще не працюєте з компанією ТОВ "Фалбі", але хотіли б з нею співпрацювати, пропонуємо Вам заповнити форму-заявку

Ім'я, назву компанії*
E-mail*
Текст повідомлення*
Перевірочний код*

Всі поля обов'язкові для заповнення
Пошук препарату: Пошук ведеться українською, російскою мовами та по МНН: Анальгін Анальгин Metamizole
ІФОРМАЦІЯ ПРО СКЛАД
Фармацевтична компанія Фалбі
Вхід на сайт
© 2001-2018. ТОВ «Фалбі».
Всі права захищені.